راهنمای ثبت آگهی

دسته‌بندیهای زیاد و متنوع سایت و وجود بخش بانک مشاغل باعث سردرگمی بسیاری از کاربران عزیز در زمان انتخاب دسته و ارسال اگهی شده بود در نتیجه تصمیم گرفتیم این راهنمای ثبت آگهی کوتاه را برای شما آماده کنیم.

بانک مشاغل یا بقیه‌ی دسته‌ها؟

فرض کنید شما یک بوتیک دارید و قصد دارید کسب و کار و مدلهای مختلف لیاسهای خود را در راور اینفو ثبت و تبلیغ کنید. ما بخش بانک مشاغل را برای جمع‌آوری لیست گروه‌بندی‌شده‌ی کسب و کارهای تجاری، خدماتی و خانگی شهرستان راور ایجاد کرده‌ایم در نتیجه باید به این صورت ثبت را انجام دهید.

ثبت بوتیک به عنوان یک کسب و کار در بانک مشاغل

روی دکمه‌ی ارسال رایگان آگهی در نوار بالای سایت کلیک کرده یا تپ بزنید.

بانک مشاغل را از لیست انتخاب کنید (اولین گزینه).

کادری زیر این لیست نمایش داده می‌شود که باید بین ۳ گزینه‌ی تجاری، خدماتی و خانگی یک گزینه را انتخاب کنید. بوتیک در دسته‌ی تجاری قرار میگیرد پس آن را انتخاب کرده و منتظر بارگذاری کادر بعدی شوید.

حالا از لیست نمایش داده شده گزینه‌ی پوشاک را انتخاب کرده و منتظر نمایش دکمه‌ي مرحله بعد میمانید.

با کلیک بر روی مرحله بعد وارد فرم ثبت اطلاعات کسب و کار می‌شوید. توجه داشته باشید که پر کردن گزینه‌هایی که با علامت * مشخص شده‌اند الرامیست. فرم را به اینصورت تکمیل کنید:

عنوان: عنوان باید نام فروشگاه یا کسب و کار شما باشد مثلا بوتیک به‌پوش. از عباراتی مثل فروش پوشاک یا عرضه‌ی پوشاک زنانه و مردانه و یا موارد مشابه استفاده نکنید.

شعار کسب و کار: این گزینه الرامی نیست اما به زیباتر شدن ترکیب صفحه‌ی معرفی شعل شما کمک می‌کند. بطور مثال شعار بوتیک به‌پوش می‌تواند این عبارت باشد: زیبا و بروز بپوشید

ایمیل عضویت: استفاده از ایمیل معتبر برای ساخت حساب کاربری الزامیست چون رمز عبور شما به این آدرس فرستاده خواهد شد. اگر ایمیل نامعتبری وارد کنید در ادامه امکان ورود به سایت جهت ثبت یا ویرایش آگهی‌ را نخواهید داشت. ساخت یک ایمیل شخصی کار چندان دشواری نیست اما اگر مشکلی در ساخت آن داشتید می‌توانید از دوستان خود یا شرکت‌هایی که خدمات رایانه‌ای ارائه میکنند کمک بگیرید.

شماره همراه: وارد کردن شماره موبایل الزامیست. پس از ثبت آگهی در مرحله‌ی آحر شما باید کد فرستاده شده به موبایل خود را وارد کرده تا ما مطمئن شویم شماره‌ي ثبت شده متعلق به صاحب اگهی‌ست.

ایمیل: این مورد اختیاری و برای نمایش به بازدیدکننده‌ها جهت تماس ایمیلی با شماست. این آدرس می‌تواند با آدرس ایمیل عضویت متفاوت باشد.

امکانات: هر تعداد از امکانات ذکر شده که در فروشگاه شما دردسترس است را انتخاب کنید. اگر فکر می‌کنید باید گزینه‌ای به این لیست اضافه کنیم حتما از طریق صفحه‌ي تماس با ما یا دایرکت به پیج اینستاگرام مطرح کنید تا در اسرع وقت اضافه شود.

لینک ویدیو آپارات: یک کلیپ هرچند کوتاه می‌تواند به معرفی بهتر و زنده‌تر کسب و کار شما کمک کند. ویدیو خود را در سایت آپارات آپلود کرده و پس از تایید لینک صفحه‌ی ویدیو را در این کادر وارد کنید. ما ویدیو را مشاهده و در صورتی که مغایرتی با قوانین سایت نداشته باشد آن را تایید میکنیم. دقت کنید که بطور مثال نمی‌توانید ویدیوی تبلیغ یک برند لباس یا فروشگاه دیگر را وارد کنید.

برچسب‌ها: برچسب‌ها در واقع آیتم‌های کلیدی هر کسب و کاری هستند که با شنیدن اسم شغل به ذهن شما می‌آیند. بطور مثال برای بوتیک می‌توانیم از برچسب‌های لباس، شلوار جین، لباس عروس و داماد، لباس مجلسی و… استفاده کنیم. وقتی هر برچسب را بطور کامل نوشتید اینتر بزنید تا به کادر اضافه شده و کادری همراه با علامت ضربدر کنار آن ظاهر شود. کسب و کار یا تبلیغ شما می‌تواند بر اساس جستجوی برچسب‌ها در سایت نمایش داده شود پس از این گزینه بدون توجه عبور نکنید تا بهتر دیده شوید!

توضیحات بیشتر: این گزینه الرامی و مهم‌ترین بخش فرم برای معرفی بهتر مسب و کار شماست. حداقل چندخطی درباره تجارتتان بنویسید و فرض کنید در حال تعریف داستان کسب و کارتان هستید یا دارید ویژگیهای منحصربفرد و انواع خدمات خود را به دیگران معرفی می‌کنید پس زیباتر بنویسید تا مخاطب و مشتری بیشتری جذب کنید. توضیحات کوتاه بیشتر برای تبلیغ‌های موردی کاربرد دارد. کمتر از ۱۵ کاراکتر هم قابل قبول نیست!

ساعات کاری: در حال حاضر این اطلاعات در سایت نمایش داده نمی‌شود اما آن را وارد کنید تا پس از بروزرسانی بعدی سایت به اطلاعات صفحه‌ی کسب و کار شما اضافه شود.

نشانی: آدرس الزامی نیست اما قطعا بازدید کننده دوست دارد محل دقیق فروشگاه شما را بداند. ممکن است چند ماه دیگر کرونا تمام شود و باز هم میزبان مسافران در شهرمان باشیم. جستجو در اینترنت آن‌ها را به راور اینفو می‌ٰرساند و حالا باید بدانند فلان محصول یا سرویسی که دنبال آن بودند را دقیقا باید کچا خریداری کنند.

انتخاب مکان بر روی نقشه: نقشه کار همه را راحت‌تر می‌کند مخصوصا اگر کسی در حال مشاهده‌ی آگهی مربوط به ملک باشد.

تصاویر: عکس‌های باکیفیت و واقعی کلاس کسب و کار شما را بالاتر می‌برند. پشت ویترین یا کنار دستگاه مخصوص کار خود عکس بگیرید و البته محصولات و دستگاه‌های مربوط به کسب و کار خودتان را فراموش نکنید. بازدیدکننده باید کنجکاو شود. تصاویر برای جذب مشتری معجزه می‌کنند. فرض کنید فروشنده‌ی بوتیک به‌پوش جلوی قفسه‌ی پر از لباس‌های رنگارنگ خود ایستاده و لبخند میزند. در ادامه چند عکس حرفه‌ای از لباس‌های مختلف را هم بازدیدکننده در صفحه‌ی شما می‌بیند. شک نکنید که روی دکمه‌ی اطلاعات تماس میزند یا دنبال نشانی بوتیک خواهد بود. اگر با موبایل عکس می‌گیرید دقت کنید که دوربین در حالت افقی باشد تا تصویر نمایش بهتری در سایت داشته باشد

روی ادامه دهید نپ زده یا کلیک کنید تا به مرحله‌ی بازبینی آگهی بروید. اگر مشکلی در فرم وجود داشته باشد با رنگ قرمز مشخص می‌شود و باید تصحیح شود.

آگهی خود را بازبینی کرده و اگر نیاز بود به عقب برگشته و ویرایشش کنید.

در نهایت دکمه‌ي ادامه دهید شما را به صفحه‌ی تایید شماره موبایلتان می‌برد و باید کد ۵ رقمی پیامک شده را وارد کرده و تایید کد فعالسازی را بزنید.

ما از زحمتی که برای آرسال آگهی شدیم مطلغ می‌شویم و سعی می‌کنیم در کمترین زمان ان را بازبینی و تایید کنیم تا در سایت نمایش داده شود.

ثبت اجناس بوتیک به عنوان آگهی

صاحب بوتیک به‌پوش یک مدل مانتوی جدید به فروشگاه خود اضافه کرده و دوست دارد بازدیدکنندگان راور اینفو را مطلغ کند. ایندفعه دیگر نباید بانک مشاغل انتخاب شود. روند ثبت آگهی این مانتو به ان صورت خواهد بود:

دسته‌ی لوازم شخصی و از لیستی که زیر آن باز می‌شود گزینه‌ی لباس و کیف و کفش را انتخاب کنید.

به مرحله‌ی بعد بروید و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. بعضی از گزینه‌ها بین تمام دسته‌ها مشترک و بعضی بسته به دسته‌بندی آگهی متفاوت خواهند بود. بطور مثال در این فرم خبری از گزینه‌ی متراژ که در فرم املاک وجود دارد نیست.

دقت کنید که تصویر محصول یا خدماتی که آپلود می‌کنید باید واقعی باشد و بازدیدکننده دقیقا چیزی را ببیند که از شما دریافت خواهد کرد.

اگر قیمت را وارد نکنید عبارت تماس بگیرید بصورت پیش‌فرض در سایت نمایش داده خواهد شد.

گزینه‌ی توضیحات بیشتر را با حوصله و ظرافت تکمیل کنید. کسی به یک کلمه اعتماد نخواهد کرد گرچه طول این مورد کمتر از ۱۵ کاراکتر نمی‌تواند باشد.

اگر دسته‌بندی مناسب کسب و کار یا کالا و خدمات خود را در سایت پیدا نکردید با ما تماس بگیرید تا مشکل را برطرف کنیم.