راه‌اندازی راور اینفو

گردآوری بانک مشاغل راور هفت سال پیش با ثبت دامنه‌ی متفاوتی استارت خورد اما بدلایل مختلفی از جمله پایین بودن میزان آشنایی و استفاده‌ی همشهریان از اینترنت و اقبال بیشتر به فعالیت آفلاین و تبلیغات شفاهی و بنری ناتمام ماند. حالا با راه‌اندازی راور اینفو قصد داریم با ایده و نقشه‌ی راه مشخص و متناسب با نیاز صاحبان کسب و کارهای راوری و عموم افراد ساکن شهرستان راور یک پروژه‌ی برد-برد را شروع کنیم!

کسب و کار تجاری، خدماتی یا خانگی شما هرقدر هم معروف و باکیفیت باشد باز هم گروهی از مشتریان بالقوه شما ممکن است حتی اسم آن را هم نشنیده باشند. در ضمن وجود پایگاهی برای دسترسی راحت به مشاغل به صورت طبقه‌بندی شده در هر ساعتی از شبانه‌روز و بدون محدودیت لازم بنظر می‌رسد. ما راور اینفو را راه‌اندازی کردیم تا شما بصورت کاملا رایگان به این آرشیو دسترسی داشته باشید: چه به عنوان صاحب کسب و کار و چه به عنوان فردی که در جستجوی محصول یا خدماتی در شهرستان است.

این بانک فقط به دست شما ایجاد و تکمیل خواهد شد و ما وظیفه‌ی خود می‌دانیم که به عنوان شروع کننده‌ی این راه، روند ثبت کسب و کارها را برای همیشه رایگان نگه داریم. آگهی شما در دسته‌ی بانک مشاغل هیچوقت منقضی نخواهد شد!

در کنار دایرکتوری کسب و کارها امکان ثبت آگهی رایگان عمومی را هم در دسته‌های مختلف برای شما فراهم اوردیم تا براحتی محصولات، خدمات، املاک، وسائل نقلیه، لوازم شخصی یا هر آنچه که برخلاف قوانین سایت نباشد را تبلیغ کنید.

آگهی شما در دسته‌های عمومی ۶۰ روز اعتبار دارد و اگر پس از این مدت نیاز به تمدید و نمایش دوباره ان در سایت داشته باشید می‌توانید با پرداخت مبلغ ناچیزی این کار را انجام دهید.

راه‌اندازی راور اینفو بیش از آنکه با دلایل اقتصادی استارت خورده باشد بر روی ایجاد یک جامعه‌ی کاربری محلی تمرکز دارد. قصد داریم در آینده با کمک گرفتن از ظرفیت‌ها و افراد صاحب مهارت حاضر در شهرمان طرح‌هایی را برای رونق کسب و کارهای مختلف از طریق برگزاری جلسات و دوره‌های آموزشی و جشنواره‌های فروش ویژه تعریف و اجرایی کنیم.

ما با جان و دل به پیشنهادات و ایده‌های شما گوش می‌کنیم و سعی خواهیم کرد برای راهکاری برای اجرایی کردن آن پیدا کنیم: به کمک دوستانی که شاید همسایه‌ی باشند ولی از مهارت آنها اطلاع نداشته‌اید!

کسب و کار یا آگهی خود را ثبت کنید